top of page

Uzmanlarımız

sinav kaygısını yenme.gif

Kabile Psikoloji Enstitüsü Hakkında

Kabile Psikoloji Enstitüsü; Türkiye ve Dünyanın her yerinden danışanlara; Yeme Bozuklukları, Psikoterapi ile Zayıflama Teknikleri, Dijital Oyun, Ekran, Telefon, İnternet Bağımlılığı, Sanal Kumar, Bahis Bağımlılığı, Sınav Kaygısı, Bireysel Psikolojik Danışmanlık gibi alanlarda araştırma, geliştirme yaparak bu konularda destek almak isteyen yetişkin ve gençlere Psikoloji biliminin geçerliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış yöntemlerini kullanarak  hizmet veren İzmir merkezli bir Psikolojik Danışmanlık Merkezidir.

Uzmanlarımız

Psikolojik Danışman
Hüseyin ELEMAN

Çukurova Üniversitesi 2004 Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunudur. 17 yıldır mesleğinde farklı alanlarda hizmet vermiştir.

Son yıllarda yetişkin psikoterapisi alanında, Yeme Bozuklukları ve Bağımlılıklar üzerine çalışmaktadır. Sinema ve Sanatla ilgilenmekte olup, senarist ve yönetmen olarak profesyonel bir kimliğe daha sahiptir.

Uzm. Psikolog / Nöropsikolog
Burçin ELEMAN

Ege Üniversitesi 2007 Psikoloji mezunudur. Yüksek Lisansını Dokuz Eylül Üniversitesinde Klinik Sinir Bilimler(Nörobilim) alanında Bağımlılık üzerine  yapmıştır. 

Yetişkin Psikoterapisi ve Yeme Bozuklukları alanında hizmet vermektedir

Psikoloji içerikli bir çok belgesel ve projeye, danışman ve metin yazarı olarak katkı sağlamıştır.

Uzm. Dr. Fadime YURTSEVEN
Psikiyatrist/Psikoterapist

Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1989 yılı mezunudur. 

 2017- 2019 yılları arasında İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim Araştırma  Hastanesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda Uzman Dr. olarak görev yapmıştır. Kendi muayenehanesinde danışan görmekte ve 

Kliniğimizde Konsültan Hekim ve Danışman olarak hizmet vermektedir.

bottom of page
google-site-verification=-2RzKIjlO4vUHzrJ3xBDW8Ft3LXVlDC2FtQ-pZqvhWc